Bhuj: The Pride of India (2020) Türkçe Altyazılı izle | Hint Film Sitesi
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Bhuj: The Pride of India (2020) Türkçe Altyazılı izle

-

Bhuj: The Pride of India

Bhuj: The Pride of India (2020) Türkçe Altyazılı izle
Hindistan'ın gururu Bhuj, Bangladeş ve Pakistan Savaşı sırasında Hindistan Hava Kuvvetleri'ne yardım eden 300 gujrati kadının hikayesidir.
  Tür: Aksiyon , Dram , Tarih
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    mehmet 13/09/2020 13:28:20

  bi site yapmışsınız tıklıyoruz saçma sapan yerlere atıyor, bari reklam gelen ayrıca bi sayfada gelsin o da yok hazır bulunduğumuz sekme yok oluyor , reklamı kapatalım derken sekme gidiyor bulduğum film geri gidiyor. lütfen daha özenli olun bu nedir ya filmden soğuttunuz resmen. lanet olsun ki bu yorumu yazana kadar da ordan oraya attı. size para kazandıracağıma başka sitelerden izlerim

  • avatar
     admin 13/09/2020 21:12:11

   Film daha vizyona bile girmedi hangi filmden bahsettiğinizi anlamadım? Sitede sadece bir reklam var o da farklı sekmede açılıyor.Yani biz binbir emekle bu filmlere altyazı yapıp ücretsiz olduğu için reklam barındıran video siteleri aracılığıyla sunuyoruz, siz gelmiş sitem ediyorsunuz.Başka dediğiniz sitelere gidin bakın bakalım reklamdan tıklayacak yer bulabilecekmisiniz!