Filmfare OTT- İnternet tabanlı içeriklerde ödülleri sahiplerini buldu | Hint Film Sitesi

Filmfare OTT- İnternet tabanlı içeriklerde ödülleri sahiplerini buldu

Filmfare OTT- İnternet tabanlı  içeriklerde ödülleri sahiplerini buldu

  21/12/2020

  701 Okunma

İnternet platformları için ilk Filmfare Ödülleri verildi. Bu, Filmfare OTT ödüllerinin ilki, çünkü bu yıl yayın hizmetleri, film yapımının tamamen kapatılması, koronavirüs salgını ve sinemaların kapanması nedeniyle böyle bir hal aldı. İşte kazananlar tam liste: En İyi Seri: Sudip Sharma (Paatal Lok) En İyi Erkek Oyuncu, Drama Dizisi (Kadın) : Sushmita Sen (Aarya) En İyi Erkek Oyuncu, Drama Dizisi (Erkek): Jaideep Ahlawat (Paatal Lok) En İyi Yönetmen, Dizi :Avinash Arun, Prosit Roy (Paatal Lok) Eleştirmenlerin Seçimi En İyi Erkek Oyuncu, Drama Dizisi (Kadın) : Priyamani (The Family Man) Eleştirmenlerin Seçimi En İyi Erkek Oyuncu, Drama Dizisi (Erkek) : Manoj Bajpai (The Family Man) En İyi Film, Web Özgün :Raat Akeli Hai En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, Web Orijinal, Film (Kadın) :Seema Pahwa (Chintu Ka Doğum Günü) En İyi Komedi Dizisi :Panchayat Yardımcı Rolde En İyi Erkek Oyuncu, Drama Dizisi (Kadın) :Divya Dutta ) En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, Drama Dizisi (Erkek) :Amit Sadh (Breathe: Into the Shadows) En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, Web Orijinal Film (Erkek) :Rahul Bose (Bulbbul) Eleştirmenlerin Seçimi En İyi Kadın Oyuncu, Komedi Dizisi :Sumukhi Suresh ( Pushpavalli) En İyi Erkek Oyuncu, Yardımcı Rol, Komedi (Erkek) :Raghubir Yadav (Panchayat) En İyi Erkek Oyuncu, Yardımcı Rol, Komedi (Kadın) :Neena Gupta (Panchayat) En İyi Erkek Oyuncu, Komedi (Kadın) :Mithila Palkar (Little Things 3. Sezon) En İyi Erkek Oyuncu, Komedi (Erkek) :Jitendra Kumar (Panchayat) Eleştirmenlerin Seçimi En İyi Yönetmen, Dizi :Raj DK ve Krishna Nidimoru (The Family Man) Eleştirmenlerin Seçimi En İyi Dizi: The Family Man En İyi Erkek Oyuncu, Web Original Film (Kadın) : Tripti Dimri (Bulbbul) En İyi Erkek Oyuncu, Web Original Film (Erkek) :Nawazuddin Siddiqui (Raat Akeli Hai) En İyi Orijinal Film Müziği, Dizi :Advait Nemlekar (Özel Operasyonlar) En İyi Fon Müziği, Dizi :Alokananda Dasgupta (Sacred Games Season 2) En İyi Diyaloglar :Sumit Arora, Suman Kumar, Raj Nidimoru, Krishna DK (The Family Man) En İyi Kostüm, Dizi :Ayesha Khanna (The Forgotten Army: Azaadi Ke Liye) En İyi Görüntü Yönetmeni, Dizi : Sylvester Fonseca, Swapnil Sonavane (Sacred Games Season 2) En İyi Senaryosuz ( kurgusal olmayan) Orijinal (dizi / özel) :Times of Music En İyi Orijinal Hikaye, Seri :Sudip Sharma, Sagar Haveli, Gunjit Chopra, Hardik Mehta (Paatal Lok) En İyi Senaryo, Seri :Sudip Sharma, Sagar Haveli, Gunjit Chopra, Hardik Mehta (Paatal Lok) En İyi Kurgu, Seri : Praveen Kathikuloth (Special Ops) En İyi Yapım Tasarımı, Dizi :Rajneesh Hedao (The Forgotten Army: Azaadi ke liye)

İnternet platformları için ilk Filmfare Ödülleri verildi. Bu, Filmfare OTT ödüllerinin ilki, çünkü bu yıl yayın hizmetleri, film yapımının tamamen kapatılması, koronavirüs salgını ve sinemaların kapanması nedeniyle böyle bir hal aldı.

İşte kazananlar tam liste:

En İyi Seri: Sudip Sharma (Paatal Lok)
En İyi Erkek Oyuncu, Drama Dizisi (Kadın) : Sushmita Sen (Aarya)
En İyi Erkek Oyuncu, Drama Dizisi (Erkek): Jaideep Ahlawat (Paatal Lok)
En İyi Yönetmen, Dizi :Avinash Arun, Prosit Roy (Paatal Lok)
Eleştirmenlerin Seçimi En İyi Erkek Oyuncu, Drama Dizisi (Kadın) : Priyamani (The Family Man)
Eleştirmenlerin Seçimi En İyi Erkek Oyuncu, Drama Dizisi (Erkek) : Manoj Bajpai (The Family Man)
En İyi Film, Web Özgün :Raat Akeli Hai
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, Web Orijinal, Film (Kadın) :Seema Pahwa (Chintu Ka Doğum Günü)
En İyi Komedi Dizisi :Panchayat
Yardımcı Rolde En İyi Erkek Oyuncu, Drama Dizisi (Kadın) :Divya Dutta )
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, Drama Dizisi (Erkek) :Amit Sadh (Breathe: Into the Shadows)
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, Web Orijinal Film (Erkek) :Rahul Bose (Bulbbul)
Eleştirmenlerin Seçimi En İyi Kadın Oyuncu, Komedi Dizisi :Sumukhi Suresh ( Pushpavalli)
En İyi Erkek Oyuncu, Yardımcı Rol, Komedi (Erkek) :Raghubir Yadav (Panchayat)
En İyi Erkek Oyuncu, Yardımcı Rol, Komedi (Kadın) :Neena Gupta (Panchayat)
En İyi Erkek Oyuncu, Komedi (Kadın) :Mithila Palkar (Little Things 3. Sezon)
En İyi Erkek Oyuncu, Komedi (Erkek) :Jitendra Kumar (Panchayat)
Eleştirmenlerin Seçimi En İyi Yönetmen, Dizi :Raj DK ve Krishna Nidimoru (The Family Man)
Eleştirmenlerin Seçimi En İyi Dizi: The Family Man
En İyi Erkek Oyuncu, Web Original Film (Kadın) : Tripti Dimri (Bulbbul)
En İyi Erkek Oyuncu, Web Original Film (Erkek) :Nawazuddin Siddiqui (Raat Akeli Hai)
En İyi Orijinal Film Müziği, Dizi :Advait Nemlekar (Özel Operasyonlar)
En İyi Fon Müziği, Dizi :Alokananda Dasgupta (Sacred Games Season 2)
En İyi Diyaloglar :Sumit Arora, Suman Kumar, Raj Nidimoru, Krishna DK (The Family Man)
En İyi Kostüm, Dizi :Ayesha Khanna (The Forgotten Army: Azaadi Ke Liye)
En İyi Görüntü Yönetmeni, Dizi : Sylvester Fonseca, Swapnil Sonavane (Sacred Games Season 2)
En İyi Senaryosuz ( kurgusal olmayan) Orijinal (dizi / özel) :Times of Music
En İyi Orijinal Hikaye, Seri :Sudip Sharma, Sagar Haveli, Gunjit Chopra, Hardik Mehta (Paatal Lok)
En İyi Senaryo, Seri :Sudip Sharma, Sagar Haveli, Gunjit Chopra, Hardik Mehta (Paatal Lok)
En İyi Kurgu, Seri : Praveen Kathikuloth (Special Ops)
En İyi Yapım Tasarımı, Dizi :Rajneesh Hedao (The Forgotten Army: Azaadi ke liye)

Facebook Yorum Alanı
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
SON EKLENEN HABERLER