Thugs of Hindostan Türkçe Altyazılı izle | Hint Film Sitesi
Thugs of Hindostan Türkçe Altyazılı izle 8.5 / 10 9 kullanıcı oyu.
8.5
Toplamda 9 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Thugs of Hindostan Türkçe Altyazılı izle

-

Thugs of Hindostan

Thugs of Hindostan Türkçe Altyazılı izle
Bollywood’un en yüksek bütçeli filmi olan kurgusal tarih filmi Hindistan Eşkıyaları, Hint yarımadasının Hindustan ya da Hindostan olarak bilindiği 1795 yılından kurgusal bir tarih masalını seyircilerine taşıyor.
1795 yılında, Hint yarımadasının hala Hindutan ya da Hindostan olarak bilindiği yıllarda, İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı devrededir. Gittikçe genişleyen ve Hindistan’ın büyük bölümüne egemen olan İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı engel tanımaz gibi görünmektedir. Ancak bu durumdan rahatsız olanlar vardır. Hindistan’ın ünlü haydut grubu mücadeleye hazırdır. Khudabaksh Azaad isimli bir haydutun liderliğindeki grup, Hindistan’ı İngilizlerden kurtarmak ve özgürlüğünü garantilemek adına zorlu bir mücadeleye atılırlar. Britanyalı bir komutan olan John Clive ise bu haberi aldığında harekete geçmeye karar verir ve sinsi bir planı devreye sokar. Bu plan kapsamında komutan, Awadh’ın küçük çaplı bir haydutu olan Firangi Mallah’ı kullanmaya karar verir. Komutan Clive, Mallah’ı grubun içine sızması ve tehditi engellemesi için haydutların peşine salar. Ancak Firangi, bu süreçte kendini keşfettiği gibi ne yapmak istediğini de fark etmeye başlayacak ve tarafını seçmek zorunda kalacaktır…

 •  Süre: 164 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 11.337
 • BEĞEN: 22
 • BEĞENME: 0
 • 1080P
Facebook Yorum Alanı
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    B. Demirci 15/11/2019 14:35:00

  Hiç yorum olmaması garip, herkes sinemada izledi demek 🙂 benim sevdiğim bir filmdi

 2. avatar
    Şeyhmus gökmen 15/12/2019 04:26:18

  Slm admin açılmıyor rica etsem bakar mısın