Super Deluxe (2019)Türkçe Altyazılı izle | Hint Film Sitesi
Super Deluxe (2019)Türkçe Altyazılı izle 10.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
10.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Super Deluxe (2019)Türkçe Altyazılı izle

Super Deluxe (2019)Türkçe Altyazılı izle
Çevirmenler: Nurbanu Zafer ve Murat Çınar

Instagram: bollywoodmoviestr

Film, birbirine paralel hikayesi bulunan birçok karakter etrafında dönüyor.

Sadakatsiz yeni evli bir eş, yıllar sonra evine dönen yabancı bir baba, inancını sorgulayan bir rahip ve annesinin geçmişini öğrenen öfkeli bir oğul, kendilerini bulundukları beklenmedik çıkmazdan kurtulmaya çalışırlar.

Bu süreçte neyin doğru neyin yanlış olduğunu sorgular, birileri için doğru olanın başkaları için mutlaka yanlış olması gerekmediğini anlamamızı sağlar. Aynı zamanda yaşam,cinsiyet, bilim, din, maneviyat, evlilik ve inanç üzerine farklı bir sosyal yorum içeren neo noir (kara film) filmdir.
  Tür: Dram , Komedi , Suç
 •  Süre: 176 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 6.684
 • BEĞEN: 3
 • BEĞENME: 0
 • 1080P
Facebook Yorum Alanı
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    Bollyceviri 28/09/2019 06:22:40

  Bu filmi çok merak ediyorum yaa! Vijay Sethupathi hayranıyım😍😍 ama bu karakteri ona pek yakıştıramadım 😁 ön yargılarımı kırıp izleyeceğim inşallah ajsjsj

 2. avatar
    gulll vildan 02/06/2020 00:20:18

  Çok farklı ama bir o kadar da kaliteli bir yapımdır kendileri. Geleneksel şekilde içinde şarkı ve bolca dans barındıran hint filmlerinin dışında verilmek istenen mesajı çok yalın ve sade bir dille anlatmış. Din, vicdan, geleneksel ahlak kuralları vs. konular üzerine işledikleri senaryo kaliteli oyunculuklar süper ve daha bir sürü şey… Yani kesinlikle izleyin.